top of page

KURUMSAL

WhatsApp Image 2022-08-19 at 12.31.46.jpeg

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

35 yıllık oyuncak sektör tecrübesine sahip, yaratıcı , büyük hayalleri olan ufku her zaman açık kadromuzla, yenilikçi düşünceyle üretim yapan bir sirketiz. Üretmekte olduğumuz oyuncaklarımızın Avrupa Birligi normları olan EN71 testlerinden geçmis ve kalite açısından güvenliğini ispatlanmış olması vazgeçilmez kriterimizdir. Ürettiğimiz oyuncaklar hem yurtiçi, hem yurtdısı pazarlardaki oyuncak mağaza raflarında hakkı olan yerini almayı başarmıştır.

VİZYONUMUZ

Ebeveynlerin çocuklarına verebilecekleri en önemli şeylerin başında sevgi , iyi bir eğitim , sağlıklı huzurlu bir ortamda büyümelerini sağlamak olduğu kadar , gelişimlerine yardımcı olacak bir ortam hazırlamaktır. Bu düşünce doğrultusunda bizler de çocukların yaratıcılığını ,hayal gücünü geliştirecek, oynayarak öğrenmesini sağlayacak oyuncaklar üretmek üzere yola çıktık.

MİSYONUMUZ

Çocuklar oyun oynayarak hayal dünyalarını ve becerilerini geliştirmektedir. Bu doğrultuda üretmekte olduğumuz STEM (science , technology , engineering , mathematics / bilim , teknoloji , mühendislik , matematik) sistemli oyuncaklar sayesinde hem oyun oynamak, hem eğlenmek , hem de gerçek hayattaki bilimsel problemleri ezberlemeden uygulamayla öğrenmek adına yardımcı olduğuna, çocuklara beceri ve hayal gücü adına çok şey kattığına inanıyoruz. Bu doğrultuda çocukların becerilerini hayal dünyalarını geliştirmeye yönelik oyuncakları üretmenin misyonumuz olduğuna inanıyoruz.

Çapa 1
bottom of page